Online Anket Sitesi: Ben derimki & Anket Doldur Para Kazan

Bu yazımızda da anket doldurarak para kazanmak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz için anket siteleri üzerinde gerçekleştirdiğimiz detaylı araştırmalarımıza devam ediyoruz.

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

Türkiye’de online anket siteleri arasında yer edinmiş ve Next Generation şirketi olan “Ben Derim Ki” sundukları servisler ile topluma gerçek manada değer katmayı başlıca ve vazgeçilmez ilkeleri olarak tanımlıyorlar.

Next Generation 2009 yılında kurulmuş. Şirket faaliyette bulunduğu süre içerisinde online anket çalışmalarına önemli katkılarda bulunmuş. Ben derim ki, 100 bini aşkın üyesi ile Türkiye’nin önde gelen bir çok firması için online pazar araştırması yapmaktadır. 2014’de ise Türkiye’de ki araştırma sektörünün lideri ve dünya devi olan Ipsos ile ortak çalışmalar yürütmeye başlamış.

ben-derim-ki
online anket

 

Online Anket Sitesi Ben Derim Ki’nin Vizyonu

Şirket, vizyonunu “Kişilerin ve kurumların düşüncelerini paylaşabilecekleri ve araştırmalarını gerçekleştirebilecekleri bir ortak iletişim platformu oluşturmak” olarak tanımlıyor.

Nasıl Kazanacağım ?

 • Katıldığınız her anket için 10 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Kazanacağınız rakam ankette ki soru sayısına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca anket ücreti ankete başlamadan önce sizlere bildirilmektedir.
 • Şirket anket sonuçlarının kalitesine epey önem veriyor. Edindikleri tecrübelere göre kimliği doğrulanmış kimselerle yapılan çalışmalar daha iyi sonuçlar doğurmakta. Dolayısıyla anket sonrasında akçe kazanabilmeniz için TC kimlik numaranızı da girmeniz gerekiyor. Sizin gerçek bir kişi olduğunuzu tespit edebilemenin en sağlam yolu bu olsa gerek.
 • Ankete davet et kampanyası ile arkadaşlarınızı anket doldur para kazan sistemine davet edebilir, sizde ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Kazanç sisteminizi siz belirleyebilirsiniz. İsterseniz banka hesabına transfer, paypal hesabına aktarım, hediye çekine dönüştürme ve cep tl yükleme gibi seçenekler mevcut.
online anket
online anket

Bilmeniz Gerekenler

 1. Siteye üye olmanız için gereken bir ücret bulunmamaktadır.
 2. Siteye kayıt olabilmek için 15 yaş üstü ve Türkiye’de ikamet ediyor olmanız gerekmektedir.
 3. Başkası adına üye olduğunuz, anketlere sıkça tutarsız cevap verdiğiniz ve üyelik bilgilerinizi yanlış verdiğiniz takdirde üyeliğiniz iptal edilmektedir.
 4. Siteye yalnızca bir defa kayıt olabilirsiniz.
 5. Üyeliğinizi dondurarak istediğiniz zaman ara verebilirsiniz. Böylelikle ileride devam etmek istediğiniz zaman tekrar form doldurmanıza gerek kalmayacaktır.
 6. Facebook üzerinden de sitedeki anketlere katılabilirsiniz.
 7. Sitenin çok iyi bir avantajı olarak mobil uygulamayı yükleyerek her yerden kolayca anketlere katılabilirsiniz.

Bazı Kullanıcı Yorumları

 • VİLDAN

  İSTANBUL – AVRUPA YAK.

  Ben de ilk başta herkes gibi tereddütde kaldım. Fakat sonra anketleri doldurdukça alıştım ve aslında hiçbir problemle karşılaşmayacağımı görmüş oldum. Ayrıca ilk ödememi de banka hesabına gönderdiler.
 • ÖZKAN

  ANKARA

  Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim. Eğlenirken kazanabilirsiniz. Ücretleri erken ödeme konusunda harikasınız. Sizlere teşekkür ediyorum.
 • SERHAT HALİT

  ANKARA

  Tesadüfen karşılaştığım benderim ki sitesinde anket doldururken hem eğlendim hem de nakit para kazandım. Bunun için benderim ki ekibine teşekkür etmek isterim.

 

Ben derim ki’ye buradan kayıt olabilirsiniz. 

 

Site ile ilgili tanıtıcı şu videoyu izleyebilirsiniz:

Kıymetli dostlar anket doldur para kazan sistemi ile iyi paralar kazanabilirsiniz. Fakat bunun için doğru ve güvenilir anket siteleri bulmanız gerekmektedir. Biz, sizler için doğru online anket sitelerini bulmaya devam edeceğiz.

 

 

 

Yorum yapın