Anketle Para Kazanma & Napolyon

Dostlar,  anketle para kazanma niyetinde olan siz değerli ziyaretçilerimiz için, üye olabileceğiniz güvenilir anket siteleri üzerine yaptığımız araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda Türkiye’de bir ilk olarak anket doldur para kazan sistemini uygulayan anket şirketlerinden “Napolyon”u inceleyeceğiz. 

“Fikirlerinize değer veriyoruz”sloganı ile Napolyon, Türkiye’nin ilk ve en büyük online anket şirketi olduğunu iddia ediyor. 1.2 milyonun üzerinde ki kayıtlı üyesi ile araştırmalarına devam ediyor. Aynı zamanda üyelerine de anketle para kazanma imkanı sunuyor. Napolyon üyeleri, pek çok seçkin markanın özel kampanyalarından yararlanma, kültür,sanat ve spor etkinliklerine katılma ve yardım kuruluşlarına destek olma gibi bir çok imkan ve fırsatı da yakalamış oluyor.

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

anketle para kazanma
anketle para kazanma

Ne Kazanırım ?

 • Sitede organize edilen çeşitli aktivitelerden NAP puan kazanabilirsiniz.
 • Kazandığınız NAP puanlar sayesinde, çeşitli firmaların size özel olarak sunduğu kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • Size sunulan bu kampanyalardan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken kampanya üzerinde ki “hemen al” butonuna tıklamak.

NAP Puan Nedir?

Site içerisinde düzenlenen aktiviteler karşılığında kazandığınız puan birimidir. Bu puanlar size fırsat, çekiliş ve kampanyalar olarak geri döner.

NAP puanları anket doldurduğunuzda, kampanyaları paylaştığınızda ve siteye yeni üye getirdiğinizde elde edebilirsiniz.

NAP puanlarınızı hediye çekleri, sürpriz çekilişler, ayrıcalıklar ve indirim kuponları şeklinde değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca puanlarınızı nakit olarak değerlendirmeniz de mümkün. Anket başına genelde 500-2000 arası nap puan elde ediyorsunuz. 1000 nap 1 TL’ye tekabül ediyor. 100 000 nap olunca da 100 TL şeklinde ödemenizi almanız mümkün oluyor. Aşağıda bir örneğini göstereceğimiz dekontta olduğu gibi emeğinizin karşılığını alabiliyorsunuz: 

anketle para kazanma
anketle para kazanma

Basit, sade ve anlaşılır arayüzü ile çok rahat kullanabileceğiniz Napolyon anket sitesi ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı Üye Yorumları

 • “Teşekkür ederim ödemem yapılmış. Kolay gelsin”Yasin M.
  İstanbul
 • “Teşekkürler Napolyon.com para hesabıma yatmış. Çok mutlu oldum :)”Gülberk B.
  Ankara
 • “100 TL NAP Puan ödülüm hesabıma yatmış teşekkür ederim. Saygılarımla.”Osman Uğur Ç.
  Bursa
 • “Talep ettiğim 100 TL hesabıma geldi. İlginiz ve hızınız için teşekkür ederim.”Ersin U.
  İstanbul
 • “100.000 NAP Puan karşılığı 100 TL, ayın son günü ilaç gibi geldi. Teşekkürler NAPOLYON.”Süleyman S.
  Aydın

 

Aşağıda ki videoda bir Youtuber arkadaşımızın Napolyon anket sitesi (anketle para kazanma) ile alakalı özenle hazırlamış olduğu detaylı anlatımı bulabilirsiniz:

 

Yorum yapın