Bazı Anket Şirketleri Hakkında Bilgiler

Günümüzde, evde ek iş alanları oldukça fazladır. Ev hanımlarının büyük bir çoğunluğu ile ek gelir sağlamak isteyen diğer kişiler, evde ek iş yapmaktadır. Pasta, börek ya da nikah şekeri yaparak, el becerisi ile para kazananlar olduğu gibi, para kazanmak için interneti kullananlar da bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji, iş dünyasında da yeni fırsatları beraberinde getirmektedir. Anket şirketleri, ek gelir elde etmek isteyenlere, internet üzerinden anket doldurarak para kazanma imkanı sunmaktadır. Anket doldurarak para kazanmak, kolay olduğu kadar keyiflidir. Bu nedenle, ek gelir elde etmek isteyen kişilerin birçoğu boş zamanlarını anket doldurarak kazanca dönüştürmektedir.

anket şirketleri
anket şirketleri

Anket doldurarak para kazanmak için her hangi bir şart bulunmamaktadır. İlkokul, ortaokul, lise ya da üniversiteden mezun olunup olunmamasının bir önemi yoktur. İsteyen herkes, internet üzerinden anket doldurup gelir elde edebilir.

Anket doldurmak için gerekli olan tek şey internettir. Bu nedenle, hiçbir ekstra gider olmadan para kazanmak mümkündür. Anketlerde, sorulan sorular sürekli değişmektedir. Anketler, araştırmaya yöneliktir.

Anket doldurularak ne kadar para kazanılacağı ile ilgili net bir şey belirtilememektedir. Elde edilecek olan gelir, ne kadar çok anket doldurulduğuna göre değişmektedir. Ayrıca, şirketlerin anketlere ödedikleri meblağlar da birbirinden farklı olabilmektedir.

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

Surveyspot

Surveyspot, en çok bilinen anket siteleri arasında yer almaktadır. Anket doldurmaya başlamak için önce siteye üye olunması gerekmektedir. Ardından hemen anketler gönderilmektedir. Bazı anketler için nakit ödeme yapılırken bazıları içinse ödül verilmektedir.

Survey Savvy

Survey Savvy isimli anket sitesi, tüm anketlerin tamamlanması sonucunda 20 dolar ödeme yapmaktadır. Siteye referans olarak birilerini gösterebilme hakkı sunulmaktadır. Referans olarak gösterdiğiniz kişiler, anket doldurduğunda, size de iki dolar ödeme yapılır.

Toluna

Toluna, kullanımı çok kolay olan bir anket sitesidir. Toluna’da her anket için ortalama 5 dolar ödeme yapılmaktadır. Ödemenizi, dilerseniz Paypal hesabınız aracılığıyla alabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği mevcut olan Toluna’nın üye sayısı günden güne artmaktadır. Toluna’da, nakit ödemeler olduğu gibi hediye çekilişleri gibi ödüller de bulunmaktadır.

Mobrog

Mobrog, en çok bilinen anket şirketleri. Anket başına 7 TL’ye kadar ödeme yapılan bu sitede, anket geldiğinde üyenin e mail hesabına bildirim gönderilmektedir. Anketlerin belirli bir süresi bulunduğundan dolayı, üyenin anketi en kısa sürede doldurması gerekmektedir. Aksi türlü, üye anketi kaçırmakta ve o anket için de ödeme alamamaktadır. Mobrog, en çok üyesi olan anket sitelerinden biri olduğundan dolayı, dünyanın her tarafında kullanılmaktadır.

Ipsos İ-Say

Ipsos İ-Say, anket şirketleri tarafından en çok anket gönderilen anket sitelerinden biridir. Siteye anket geldiğinde, e mail yoluyla bildirim yapılmaktadır. En güvenilir anket siteleri arasında yer alan bu sitenin, çok sayıda üyesi bulunmaktadır. Birçok insan, Ipsos İ-Say ile aylık hatırı sayılır kazançlar elde edebilmektedir.

Yorum yapın