Anketle Para Kazanma & Toluna & Anket Siteleri

Kıymetli arkadaşlar bu yazımızda sizlere, 10.000.000’u aşkın üyesi ile dünya çapındaki, meşhur anket siteleri arasında yerini almış olan Toluna anket sitesinden bahsedeceğiz.

anketle para kazanma
anketle para kazanma

Eğer siz de bu yazıyı, anketle para kazanma niyeti ile okuyorsanız doğru bir yerdesiniz. Çünkü şimdi bahsedeceğimiz bu anket sitesi tam size göre.

Toluna kendisini ‘‘sizin sesinizi duyurmaya adamış online bir topluluk ” olarak tanımlar. Bu site sayesinde dünyanını önde gelen ürün ve hizmet sağlayıcı firmalarına, oluşturacağınız mini-anketler yada konular ile hem fikir beyanında bulunmuş hem de böylece ödüller kazanmış oluyorsunuz. Toluna sitesi üzerinde oluşturduğunuz bu anketler yada görüş konularını isterseniz kendi site veya bloğunuzda da yayımlayabiliyorsunuz. 

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

Anketler Nasıl Hazırlanıyor ?

Anketler, genellikle araştırma şirketleri olan Toluna Grup’un ortakları tarafından hazırlanıyor. Diğer bir çok anket firmalarına nazaran çok daha kısa olarak, Toluna anketlerini 15-20 dakika arasında doldurabiliyorsunuz. Anket üzerinde harcadığınız vakitle orantılı olarak kazanacağınız ödül veya nakit artıyor. Öyle ki anketle para kazanma işinden tam olarak verim elde etmek istiyorsanız sizlere daha uzun anketleri öneriyoruz

Anketlerin Amacı Nedir?

Yapılan bu anketlerin amacı, büyük tüketici kitlesine sahip markaların ürün veya hizmetleri hakkında ilgili kitlenin görüş ve yorumlarına müracaat etmektir. Dolayısıyla sizin belirteceğiniz görüşlerin ilgili firmanın sunacağı ürün veya hizmet üzerinde doğrudan etkisi oluyor ve ileride o ürün veya hizmetin, tüketici kitleye yansıması o şekilde gerçekleşiyor. 

Toluna’da Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Sizlere, belirli bazı konularda anketler veriliyor. Sizde doldurduğunuz her anket başına belirli miktarda puanlar kazanıyorsunuz. Biriken puanınız 40 000 olduğunda ise bunu 25 TL olarak Paypal hesabınızdan çekebiliyorsunuz.

Anketlere, sitenin üst kısmında bulunan anket merkezi kısmına tıklayarak ulaşabiliyorsunuz. Eğer yeni katılımcıysanız, demografik olarak tanınabilmeniz için farklı alanlarda üç-dört sorudan oluşan anketlere tabi tutuluyorsunuz. Öyle ki sonradan size gönderilecek anketler adına bunlar bir nevi referans teşkil ediyor. Dolayısıyla, kendinizi tanıtmanız için fırsat olan bu ilk anketleri titizlikle doldurmalısınız. Aksi durumda beklemediğiniz problemlerle karşılaşabilirsiniz. Anketle para kazanma kolay ve zevklidir. Ama titizlik ve sabır ister.

Mutat olarak size gönderilecek bu anketler dışında sistem içerisinde her an ulaşabildiğiniz tek soruluk yüzlerce sorular bulunuyor. Bir tanesi size 15 puan kazandırıyor. Ayrıca yine  Toluna sistemine has olarak bu site üzerinde isterseniz siz de anket oluşturabiliyorsunuz.

Peki Ödemeleri Nasıl Alacağız ?

Sitenin hemen üst sol tarafında ‘ödül butiği’ kısmı bulunmaktadır. Oraya tıklıyorsunuz ve karşınıza şöyle bir ekran geliyor:

anketle para kazanma
anketle para kazanma

Ekranda gördüğünüz paypal seçeneğini tıklayarak biriken puanlarınızdan dilediğiniz miktarını nakit paraya çevirebiliyorsunuz. İsterseniz o puanları hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.

Ek Olarak

Sizi zorlayan herhangi bir konu mu var? İki seçenek arasında mı kaldınız ? Bu durumda Toluna farkı ile hemen bir düello oluşturabilir ve topluluğun sizin için tercihine müsaade edebilirsiniz. Yada çoktan seçmeli sorular ile mini-anketler yapabilir ve kendi istatiksel verilerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca ucu açık bir soru sorarak toplum arasında bir tartışma konusu başlatabilir böylece fikir paylaşımında bulunabilirsiniz. Yani kısacası ‘anketle para kazanma‘nın yanında Toluna’da renkli ve hareketli kocaman bir dünya sizleri bekliyor…

Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Şimdi yazılı olarak tanıtmaya çalıştığımız Toluna anket şirketinin daha anlaşılır olması adına sizlere bir video paylaşmak istiyoruz:

Evet, kıymetli dostlar görmüş olduk ki Toluna değerlendirilmesi gereken, anketle para kazanma adına çok elverişli ve zengin bir platform. 

 

Yorum yapın