Para Kazandıran Anket Siteleri & Türkiye’de Durum Nedir ?

İnternetten para kazanmak isteyenler için bir çok iş alanı vardır. Bunlar arasında özellikle anket doldurarak para kazandırma konusu çok popülerdir.

para kazandıran anket siteleri
para kazandıran anket siteleri

İnternetten para kazandıran anket siteleri özellikle yurt dışında çok yaygındır. Ancak ülkemizde çok fazla anket sitesi yoktur. Daha doğrusu kazanç sağlamanıza yarayacak anket sitesi bulmanız zordur. Bu noktada bu iş üzerinde profesyonel olarak rehberlik yapan kişi veya kurumlara danışmanızı öneriyoruz. Az sayıda anket dolduracağınızı varsayarak bu işten düşük ücretler elde edebileceğinizi söyleyebiliriz, fakat siz ziyaretçilerimize özel olarak yapacağımız danışmanlığımız sayesinde doğru ve güvenilir anket siteleri ile çalışma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Anket doldurarak para kazanmak için gerekli olan başvuruyu size tanıtımını yatptığımız para kazandıran anket siteleri üzerinden yapabilirsiniz. Ancak başvuru sonucu ile ilgili garantili bir geri dönüş söz konusu olmayabilir. Neyse ki bu konuda alternatifleriniz bir hayli fazla…

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

Anket Nasıl Uygulanıyor?

İnternete anket doldur yazdığınızda karşınıza çıkan sitelerden çoğu reklam siteleridir. Günde 2 saat çalışıp ayda 2 bin lira kazan gibi sloganlarla insanların ilgisini çekmeye çalışan bu tür siteler yerine daha güvenilir olan siteleri, bizim profesyonel rehberliğimiz aracılığı ile öğrenmenizi ve onlarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Anket yaparak kazanç sağlamak istediğinizde gerekli olan başvuruyu yaparak internet üzerinden mail adresinize gelen anketleri doldurabilirsiniz. Anket doldurmak için genelde düşük ücretler verilmektedir ve anketler kontrol edildikten sonra bu ücretler puan ya da para bakiyenize eklenmektedir. Fakat burada püf nokta sizin olabildiğince daha fazla anket sitesine kayıt olmanızdır. Çünkü kayıt olduğunuz anket siteleri arttıkça size daha fazla anket gelecek ve bu da daha fazla para kazanacağınız manasına gelir. Fakat burada tercihiniz daha çok para kazandıran anket siteleri ile irtibata geçmekten yana olmalıdır.

Anketlerin doldurulmasında eksiklik olmaması ve gerekli olan tüm adımların doğru bir şekilde atılması önemlidir. Çünkü sonrada size gönderilecek anketler bu kriterler baz alınarak yapılacaktır. Çelişki içeren bir bilgi girişi yaptığınız takdirde bu sizin için problem teşkil edebilir.

Anket Ücretleri

Anket ücretleri ülkemizde oldukça düşüktür. Her zaman mailinize düzenli anket gelmeyeceği için kazanç sağlamanız da oldukça yavaştır.

Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi size öğreteceğimiz taktikle bu problemi aşabilir, hatta anket doldurarak para kazanmak sizin için büyük bir kazanç kaynağı olabilir. (admindestek@anket-siteleri.com)

Numune gönderimi ile yapılan anketler, bir çok kişinin ürünü deneyerek yorumlamasını sağlar. Bu nedenle çok tercih edilir ama internet üzerinden bu tür anket hizmeti veren bir firma bulmak çok ama çok zordur. Bunun için bir rehbere başvurmak çok elzemdir.

Kazanç sağlamak amacıyla hatırı sayılır ölçüde tercih edilen bu anket doldur para kazan yöntemi, daha fazla para kazandıran anket siteleri ne üye olarak her zaman aktif anket alabilme imkanı ile oldukça geliştirebilir.

para kazandıran anket siteleri
para kazandıran anket siteleri

Para Kazandıran  Anket Siteleri (Yabancı)

Yurt dışı merkezli olan anket siteleri, genelde dünya genelinde çalışmalar yaptığı için, anketlerin uygulamasını tek merkezden yönetmektedir.

Günümüzde bu sitelerde anket doldurarak para kazanma imkanı bulunmaktadır. Ancak uzun süreli olan bir kazanç söz konusudur ve bir müddet birikim yapıp kazançlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Evde ek iş olarak tercih edilen anket sitelerinde bir çok kişi üye olarak kendisine uygun olan anketleri doldurarak yüksek miktarlarda para kazanabilir.

Anket Doldurmak Ne Şekilde Yapılıyor?

Anket doldurmak için internet üzerinden ve genelde bilgisayardan sisteme giriş yapılır ve anketler birkaç dakika sonra doldurulur.

Katılımcıya görsel olarak ya da sözel olarak sorulan soruların içinden çoktan seçmeli cevaplar vermesi beklenir. Bu cevaplara göre belirlenen sonuçlar anket düzenleyen kurum tarafından kontrol edilir ve kontrol sonucunda gerekli olan ödeme ya da puan profilinize aktarılır. Profilinizde biriken puan ya da paralar, talep ettiğiniz zaman hesabınıza aktarılır ve bu şekilde para kazanırsınız.

Kısa ya da uzun sürebilen anketler, genelde bu süreye göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle hepsinin fiyatı değişmektedir. Bu rakam 5$’dan 75$’a kadara çıkabilmektedir. Burada tekrar vurgulamak istediğimiz husus ise size sunacağımız rehberlik sayesinde daha fazla para kazandıran anket siteleri ile çalışmanız olacaktır. 

Sorularınız İçin: admindestek@anket-siteleri.com

Yorum yapın