Anket Doldurarak Para Kazanmak İsteyenler Buraya (Detaylı Anlatım)

Kıymetli dostlar internetten para kazanmak günümüzde hiç de zor değil. Bunun en etkili yollarından birinin de anket doldurarak para kazanmak olduğunda hiç şüphe yok.

Nitekim önceki bir çok yazımızda ve videomuz da bunu ispat ettik. Şimdi ise anket doldur para kazan kazanç sistemi ile alakalı sizlere daha ayrıntılı bilgi sunmak niyetindeyiz.

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

anket doldurarak para kazanmak
anket doldurarak para kazanmak

Birinci Adımınız: Online anketleri doldurmak için hak kazanın.

 1. Kendinizi hazırlayın. Anket siteleri belirli tipte ki kitlelere ulaşma gayretindedirler ve siz o kriterlere uymayabilirsiniz.
 2. Size sunulan ilk anketleri doldurun. Kayıt aşamasında anket siteleri eleyici anketler yapabilir. Eleyici bu anketler çok önemlidir. Çünkü anket siteleri bu yol ile sizin demografik özelliklerinize vakıf olurlar ve sonrasında gönderecekleri anketler tespit edilen bu bilgilere göre değişir. Dolayısıyla şahsınıza ait bilgileri doldururken hiç boşluk bırakmamanız sizin lehinize bir hamle olacaktır. Ayrıca daha çok ankete ulaşabilme imkanı yakalamış olacaksınız.
 3. Mail adresinizi sık sık kontrol etmelisiniz. Bazı anket siteleri diğerlerine göre daha çok anket gönderebilir. Bu fırsatları kaçırmak istemezsiniz. Bireysel firmalar size ayda ancak bir iki anket gönderebilir. Dolayısıyla ne kadar çok anket sitesine kayıt olursanız o kadar çok anket almış olursunuz.
 4. Nitelikli olarak anket doldurarak para kazanmak için en iyi anketleri seçmeye çalışın. Karşınıza gelen anketlerden vaktinizi ayırmaya değeceğini düşündüğünüz olanları seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Fakat zaman probleminiz yoksa size gelen online anketlerin tümünü doldurabilirsiniz.

anket doldurarak para kazanmak

İkinci adım: Doğru ve güvenilir anket sitelerini bulun.

1. Site araştırması yaparken dikkatli olun. Size çok para kazandırabilecek anket siteleri olmakla beraber, sizin gayretinizi suistimal etmek isteyecek dolandırıcı firmalar da olabilir. Anket doldurarak para kazanmak isteyen bireyler için bu tür sitelerin tuzaklarına düşmek büyük bir hayal kırıklığı olabilir. Dolayısıyla her an tetikte olmalısınız.

 • Bunun için hiçbir zaman ön ödeme yapmayın. Şartlar, koşullar ve sitenin diğer alanlarını iyice kontrol etmeli ve incelemelisiniz.
 • Ödemenizi nakit olarak alabileceğinizden emin olun. Bu şekilde size ödeme yapan çok sayıda anket siteleri mevcut fakat bazıları hediye kartları ve çekilişler ile size karşılıkta bulunmak isteyebilirler. Dolayısıyla anket sitelerinin emeğiniz karşılığında size ne tür bir karşılıkta bulunacağından emin olun. Unutmayın ki siz anket doldurarak para kazanmak istiyorsunuz hediye kartları ve başka şeyler değil.
 • Bazı anket şirketleri size ürün, ödül veya bir şekilde kullanabileceğiniz puanlar vermek isteyebilir. Bazen bunlar da işinize yarayabilir.
 • Size vaat edilen şeyleri ayrıntılı olarak inceleyin. Bazen farkında olamadığınız kelime oyunları ile sizi şaşırtabilirler.

2. Sitenin gizlilik politikasını okumalısınız. Bu kısım genellikle ana sayfanın en alt tarafında bulunur. Bilgilerinizin kimlerle paylaşılacağını bilmek en doğal hakkınız. ”Size ait ….. bilgisi üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır….” gibi ifadelere rastlayabilirsiniz.

3. Yaş sınırlamalarını da kontrol etmelisiniz. Öyle ki anket doldurarak para kazanmak isteyen genç kitle için bu yöntem ciddi bir fırsat olabilir. Fakat yaş sınırı olan sitelere kayıt meselesi ebeveyn iznine bağlı olabilir.

4. Size yapılacak en düşük ödeme miktarını öğrenin. Bazı anket siteleri belirli bir miktara ulaştıktan sonra size ödeme yaparlar. Bunun da farkında olmalısınız.

5.  Piyasada konum ve itibar edinmiş, güvenilir anket siteleri ile çalışmanız kazancınızı garantileyecektir.

Üçüncü adım: Anket sitelerine kayıt olun

1.  Kayıt olacağınız anket sitelerine farklı bir e-posta bilginizi verin. Böylece size gönderilecek işe yaramaz (Junk mail) reklam ve maillerden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca bu sizin kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bazı şirketler size ait bilgileri başkalarına verebilir.

2. İtibarlı ve düzgün online anket sitelerine kaydolun. İsminiz, mail adresiniz, cinsiyetiniz, doğum gününüz, adresiniz v.b. bilgileriniz genellikle talep edilir. Bu süreci tamamladıktan sonra ödeme bilgilerinizi de girmeyi unutmayınız.

3. Gerekli bilgilerinizi girdikten sonra mail adresinize gelecek aktivasyon işlemini yapmayı unutmayın. Üyeliğinizi aktive ettikten sonra işlem yapabileceksiniz.

anket doldurarak para kazanmak

Önemli Anektotlar

 • Günlük yarım saate varacak az müddetler ile 15$ gibi iyi rakamlar kazanabilirsiniz. Bu, anket doldurarak para kazanmak için cazip bir sebep.
 • Anket doldurarak para kazanmak isteyen fakat yaş sınırına takılan genç kitle bunu önceden araştırarak gerekli adımları atmalı ve tedbirli davranmalılar.
 • Sunucu olarak Mozilla Firefox veya Google Chrome kullanıyorsanız dolandırıcılık yapan sitelerden zarar görmenizi engellemek için WOT uzantısını kullanmayı ihmal etmeyin.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Anket şirketlerinin çoğunda virüs ve casus yazılım mevcuttur. Dikkatli olun !
 • Gerçekçi olmayan tekliflere ve vaatlere kanmayın.
 • Telefon numarası ve kimlik bilgilerine varan mahrem bilgilerinizi asla paylaşmayın.
 • Anket doldurarak para kazanmak etkili bir kazanç yöntemidir fakat asıl yaşantı programınızı etkilemesine ve sizi asıl meşgalelerinizden alıkoymasına müsaade etmeyin.

Unutmayın ki ! Evde ek iş arayanlar için anket doldurarak para kazanmak etkili bir kazanç yöntemidir.

Yorum yapın