Anket Doldurarak Para Kazanma & Global Test Marketing

 Kıymetli dostlar ”anket doldurarak para kazanma”nın gerçekten para kazandıran bir yöntem olduğunu sizlere ispat etmeye devam ediyoruz.

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

Videoda Neler Var?

Video da para kazandıran anket siteleri arasında yer alan ”global test marketing” adlı anket şirketi anlatılıyor. Bizzat anket doldur para kazan yöntemini tecrübe etmiş ve kazanmış birisinin kendisinden nasıl anket doldur yöntemi ile para kazandığını dinliyoruz.

Yapmanız gereken çok basit. Global test marketing sitesine giriyorsunuz:

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak para kazanma

ve kolayca kayıt oluyorsunuz:

anket doldurarak para kazanma
anket doldurarak para kazanma

Daha sonra üst tarafta ki giriş bölümünden gerekli bilgileri doldurarak siteye giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptığınızda sizi çeşitli konularda ki anketler karşılıyor. Yaşam tarzı, sağlık, teknoloji, çalışma yaşamı, finans durumu v.b. alanlar tercihinize bağlı olarak size arz ediliyor. Aslında anket doldurarak para kazanma işini daha popüler ve eğlenceli haline getiren hususlardan birisi de tam olarak bu. Size hitap eden alanları seçerek çok daha hızlı ve isabetli anketler seçip dolduruyorsunuz. Hem böylece o alanda kendinizi daha fazla geliştirmiş oluyorsunuz.

Ne Tür Anketler

Sisteme girdiğiniz kişisel bilgilerinize göre anket çeşitlerine yönlendiriliyorsunuz. Örnek olarak, eğer arabanız varsa size gelen anketler araba konuları ile alakalı olabiliyor. Aksi durumda pek de araba ile alakalı anketlere yönlendirilmiyorsunuz.

Dolayısıyla size ait bilgilerinizi doğru girmeniz gelen anketleri daha hızlı ve verimli bir şekilde doldurmanız açısından önemli bir adım. Bu işlemi sisteme giriş yaptığınızda sizi karşılayan profil anketlerini doldurarak yapıyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra anket doldurarak para kazanma ya başlıyorsunuz ki asıl hedefiniz bu aslında.

Paramızı Nasıl Alacağız ?

Sitenin hemen üst tarafında bulunan meniler arasında ödüller kısmına tıklıyorsunuz. Sayfanın aşağısına geldiğinizde sizi ”paraya çevir” butonu karşılıyor ve oraya tıklıyorsunuz. Karşınıza paypal butonu çıkıyor ve tıklıyorsunuz.

Doldurduğunuz anketler sayesinde biriken 1100 market pointinizi paraya çevirme imkanınız oluyor. Paypal kısmına girdiğinizde 1100 pointinizi ”şimdi paraya çevir” butonuna tıklayarak paraya çeviriyorsunuz.

Evet. tüm yapmanız gereken bu kadar dostlar.

Anket doldurarak para kazanma günümüzün en popüler işleri arasında. Bu yöntemle evinde oturarak anket doldurup para kazanan binlerce insan var.

Bu işe bu kadar rağbet gösterilmesinin sebebi ise ekstra bir bilgi ve deneyim gerektirmemesi. Sizde sadece bilgisayar ve internet vasıtası ile anket doldurarak para kazanma ya başlayabilirsiniz.

 

Yorum yapın