Online Anket Sitesi: Anketlio

Anketlio anket doldurarak para kazandıran online anket sitelerinden biridir. Fakat diğerlerinden biraz farkı var. Gelin, internetten para kazanma sistemlerinden biri olan bu kazanç sistemini beraber tanımaya çalışalım.

Öncelikle online anket  Anketlio’nun arkasında 1999’da kurulmuş olan Dijital Yaşam Ltd. Şirketi var. 17 yıldır bilişim sektöründe aralıksız olarak hizmet veren bu firmanın imza attığı bir çok başarılı proje var. Kurucuları üniversitelerde seminerler dahi vermişler. Şu rahatlıkla söylenebilir ki anketlio gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz ve size ödemenizi rahatlıkla yapacak online anket siteleri arasındadır. (Şirketin resmi sitesi: www.dijitalyasam.com.tr

 

Anket Doldurarak Nasıl 2000-3000 TL Kazanacağınızı Öğrenmek İstiyorsanız Tıklayınız…

 

Ücretsiz Anketlio Üyeliği için Tıklayınız

Anketlio 3 farklı kazanç fırsatı sunuyor ; 

Anket doldurarak para kazanmak : 

Hediye çeki, nakit para, çekiliş hakkı, hediye çeki, hediye ürün, gibi avantajlar kazanabiliyorsunuz. Bu kazanç yöntemi ile internetten para kazanabilir ve hayatınıza maddi anlamda farklı bir boyut getirebilirsiniz.

Davet ederek kazanmak :

Site de gold üyelik sahibi olarak başkalarını davet ederek 10 derinliklikten yüksek miktarlarda kazanabilirsiniz. Anketlio sitesi 250 TL’nin tamamını 10 derinlikten yine siz gold üyelere dağıtıyor. Sizi en çok mutlu edecek ve hayatınızı etkileyecek kazançları burada elde edebilirsiniz. Ayrıca sizin kazandırdığınız gold üyelerinizin doldurdukları online anket ile 1/4 kazanç da siz elde etmiş olacaksınız.

Müşteri çekerek kazanmak : 

Size ait olan referans linkine tıklayarak Anketlio sitesine kurumsal başvuru yapan kişilerin ödeyecekleri anket yayınlama ücretlerden komisyon olarak siz de %20 elde ediyorsunuz. Özellikle kurumsal firmalar ile irtibat halinde iseniz bu seçenek sizin için iyi bir kazanç fırsatı olabilir.

Online anket sitesi Anketlio ile hayatınızı etkileyecek bir kazanç elde edebilirsiniz.

Yorum yapın